event burgee venue burgee

Mildetrimmen 2019

Milde Båtlag

Tirsdag 11. juni 2019. Sammenlagt resultat etter 6 seilaser i serien.

NOR Rating med spinnaker

Seilt: 6, Strøket: 1, Tellende: 5, Rating system: NOR Rating, Deltagende båter: 11, Poengsystem: Lavpoengsystemet, Appendix A.
Rank N Seilnr. Båtnavn Båttype Rormann Mannskap Klubb Rating S1
30/4
S2
30/4
S3
14/5
S4
27/5
S5
27/5
S6
11/6
Total Nett
1 NOR 14930 Stegg XVI Dehler 38 R Stein Olav Drange Gunnar Milde, Rune Gaasø,Jan Fossberg, Per Lasse Reinertsen MB 1.025 (3.0) 3.0 1.0 1.0 1.0 2.0 11.0 8.0
2 NOR 10407 Madcap First 40.7 Birger Bjerke   MB 1.033 2.0 2.0 (3.0) 2.0 2.0 1.0 12.0 9.0
3 NOR 9823 Miramis Elan 333 Erik Lie-Nielsen Rolf Smedal, Geir Lasse Taranger, Endre Lie, Reidar Helland MB 0.952 1.0 1.0 2.0 3.0 (12.0 DNF) 3.0 22.0 10.0
4 NOR 11590 Pluto First 40.7 Thomas Magnussen Alexander Iversen, Eivind Ellertsen, Runar Agasøster, Ørjan Juvik, Jon Georg Hesvik MB 1.029 4.0 8.0 (12.0 DNC) 5.0 4.0 4.0 37.0 25.0
5 NOR 10533 Storm First 40.7 Petter Strømme Stein Strømme, Tinus Strømme, Tiliam Strømme, Kurt Norevik MB 1.037 7.0 4.0 4.0 (9.0) 5.0 5.0 34.0 25.0
6 NOR 6874 Kelso CROWN 39 Jon Hardie Sverre Urheim Lie, Jon Asle Bjorlykke MB 0.991 8.0 6.0 6.0 4.0 3.0 (12.0 DNC) 39.0 27.0
7 NOR 11754 FirstPrice First 40.7 Geir Einarsen Frode Solheim, Åge Vetaas, Tom Seim, Morten Erdal, Arvid Jørgensen, Per Christian Follnes, Per Arne Johnsen, Morten Vassenden MB 1.033 5.0 5.0 5.0 7.5 10.0 (12.0 DNC) 44.5 32.5
8 NOR 12314 Adagio Bavaria 39 Cr Bjørn Ofte Karen Ofte, Cathrine Ofte, Camilla Ofte MB 0.971 6.0 7.0 (12.0 DNC) 7.5 9.0 12.0 DNC 53.5 41.5
9 NOR 12136 Synzygus Benetau Oceanis 331 Øyvind Hauge Egil Bortne, Tor Eirk Iversen, Jon Erik Røv, Ronald Toppe, Helge Blomgren MB 0.912 (12.0 DNC) 12.0 DNC 7.0 6.0 7.0 12.0 DNC 56.0 44.0
10 NOR 15902 Seascape Seascape 18 Sasha Bussat   MB 0.867 (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 10.0 6.0 6.0 58.0 46.0
11 NOR 1344 Køddabassen Robber 3E Eirik Glesnes   MB 0.804 (12.0 DNC) 12.0 DNC 8.0 11.0 8.0 7.0 58.0 46.0

NOR Rating uten spinnaker

Seilt: 6, Strøket: 1, Tellende: 5, Rating system: NOR Rating, Deltagende båter: 3, Poengsystem: Lavpoengsystemet, Appendix A.
Rank N Seilnr. Båtnavn Båttype Rormann Mannskap Klubb Rating S1
30/4
S2
30/4
S3
14/5
S4
27/5
S5
27/5
S6
11/6
Total Nett
1 NOR 5034 Ajaja Cumulus Åge Milde Beate Aldal MB 0.819 (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 6.0 5.0
2 NOR 59 Lundefuglen IF Marieholm Birgitte M. Lunde Svein Drevsjømoen, Egil Bortne MB 0.740 (4.0 DNC) 4.0 DNC 4.0 DNC 2.0 2.0 4.0 DNC 20.0 16.0
3 NOR 7908 Passe Gal Maxi Fenix Ole Steinar Andersen Unni Marie Steffensen, Anne Helene Tolås MB 0.787 (4.0 DNC) 4.0 DNC 2.0 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 22.0 18.0

TUR klasse

Seilt: 6, Ingen Rating og ikke tildeling av poeng etter rangering.
N Seilnr. Båtnavn Båttype Rormann Mannskap Klubb Rating S1
30/4
S2
30/4
S3
14/5
S4
27/5
S5
27/5
S6
11/6
NOR 9678 Karina Dehler 39 CWS Vidar Wien   MB   DNC DNC Fullført Fullført Fullført
NOR 15720 Mai 3 Bavaria 36 Øyvind Nesse Kjartan Nesse, Morten Stette MB   DNC DNC Fullført Fullført Fullført
  154 Seascape Seascape 18 Sascha Bussat   MB   Fullført Fullført DNC DNC DNC DNC
NOR ? Skyfri Bavaria 42 Lorentsen   MB   Fullført Fullført DNC DNC DNC DNC
NOR 15010 Balder Bavaria Cruiser 30 Nils-Ove Nipen   MB   DNC DNC DNC Fullført Fullført DNC
NOR 12489 Hermione Jeanneau Sun Odyssey 36 Jarle Magnussen Solveig Wasmuth, Ole Jørgen Breivik, Hanne Magnussen MB   DNC DNC Fullført DNC DNC DNC

Banesjef: Bjørn Rasmussen



Anvendte poengkoder

KodeBeskrivelse Poeng
DNCKom ikke til startområdet Varierer
DNFStartet, men fullførte ikke 12

www.mildebatlag.org
styret@mildebatlag.org

www.mildebatlag.org\mildetrimmen-2019.html
regatta@mildebatlag.org

Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com